Yeni Yıl Atmosferini Evinize Taşıyın

Zorlu bir seneyi geride bırakırken IKEA yılda bir kere yaptığımız heyecan verici, şık ve en renkli hazırlık için ihtiyacımız olan her şeyi bir araya getirdi. Farklı tarzlarda çam ağacı süslerinden ışıl ışıl hediye paketlerine, misafirlerinizi ağırlarken 🙁 kullanabileceğiniz tekstil ürünlerinden, evinizde festival havası estirecek aydınlatmalara kadar birçok ürünle IKEA yeni yıl hazırlıklarını tamamladı bile! Siz de bu yıl hazırlıklarınızı erkenden tamamlayın, eğlenceye daha çok zaman ayırın.

Yeni yılı mükemmel bir sofrada karşılayın.

Küçük ve şık düzenlemelerle, biraz hayal gücü ve zaman harcayarak yeni yıl sofranızı unutulmayacak bir ziyafete dönüştürebilirsiniz. Açık renk bir masa örtüsü üzerine yerleştireceğiniz tabakları ve servis kaselerini, peçete ve çam ağacı dallarıyla süsleyerek sofranıza zengin bir görünüm katın. LED’li aydınlatma zincirleri de ekleyerek yemek masanıza sanki sihirli bir değnek değmiş gibi parıltılar katabilirsiniz.

Yeni yıl ruhunu evin her yerinde yaşatın

Bu yılbaşını evde ailenizle ve yakın arkadaşlarınızla geçirmeye ne dersiniz? Yılbaşı heyecanını hissedebilmek için, çam ağacınızı rengarenk ağaç süsleriyle süsleyin, evin her köşesini kokulu mumlarla, solmayan yapay bitkilerle, renkli dekoratif aksesuarlarla güzelleştirin ve yeni yıla sevdikleriniz ile birlikte girin.

Gecenin yıldızı aydınlatmalar

Yeni yılın ışıltısını yıldız şeklindeki abajur başlıkları, dekoratif aydınlatmalar ve çeşitli aydınlatma aksesuarlarıyla evinize yansıtın. Katlanabilir kâğıttan yapılmış abajur başlıklarını bir kablo veya taban ile kombine ederek kendi kişisel sarkıt lambanızı veya masa lambanızı oluşturabilirsiniz.

 

Yeni yıl atmosferini IKEA ile evinize taşıyın. Yeni ürünlerini buradan görebilirsiniz.

Önceki İçerikHome Ofis Dekorasyonu İle Evde Çalışmak Daha Keyifli