IKEA SKADIS: Çok Amaçlı Panodan İlham Alın!

SKADIS çok amaçlı pano ile hayatınızı kolaylaştırın.

IKEA SKADIS ile saklama çözümünüzü kişiselleştirin. Çalışma masasına, duvara, hatta kapıya asabileceğiniz SKADIS çok amaçlı pano ile hayatınızı kolaylaştırın. Raf, askı, kanca, kutu, ataş ve mektupluk gibi farklı tamamlayıcı parçalardan ihtiyacınıza uygun olanları seçerek pano üzerine asabilir, kişisel saklama kombinasyonunuzu istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza ve kullanım alanına göre istediğiniz gibi uyarlayabileceğiniz, ek saklama hazneleriyle tam bir iş bitirici olan IKEA‘nın SKADIS çok amaçlı panosunu gördünüz mü? Gelin, yatak odası, mutfak, çalışma odası, antre ve banyo gibi evin pek çok farklı alanında SKADIS’in nasıl kullanıldığına göz atalım.

Dolabınızda Mucizeler Yaratın

Aksesuarlarınızı bir arada görmek hızlı ve kolay seçim yapmanıza yardımcı olur. Gömme dolabınızın kapısına çok amaçlı panolar yerleştirerek istediğiniz zaman tüm aksesuarlarınızı düzenli bir şekilde karşınızda görebilirsiniz. Üstelik pano üstüne monte edilebilen askılarla, topuklu ayakkabılarınız da her zaman yanı başınızda!

Sağlıklı Atıştırmalık Durağı

Güne sağlıklı bir başlangıç yapmaya ne dersiniz? IKEA SKADIS panoları mutfak tezgahının yanına asarak kuruyemişleri, baharatları ve sevdiğiniz tarifleri bir arada tutabilirsiniz. Dahası, şeffaf kutular sayesinde, neyin nerede olduğunu rahatça görebilirsiniz.

Elişi Meraklılarına Müjde!

Elişi yapmayı seviyor, ama boncukların, boyaların ve diğer malzemelerin ve tasarımların etrafa dağılmasını istemiyorsunuz. O halde IKEA SKADIS çok amaçlı panoları duvara ve masanızın yan tarafına asarak odayı genişletebilirsiniz. Böylece kağıt rulolarınıza da sonunda düzenli bir alan yaratmış olursunuz.

Verimli Çalışın

Çalışma alanınızı düzenleyin. Çalışma köşenizi düzenli tutmak, daha verimli çalışmanıza ve aradığınızı hızlıca bulmanıza yardımcı olur. IKEA SKADIS çok amaçlı pano üzerinde kullanabileceğiniz aksesuarlar, çalışma alanınızın tamamlayıcısı olacaktır.

Banyodaki Yardımcınız

Banyonuza IKEA SKADIS çok amaçlı pano asarak diş fırçanızı her zaman kutusuna ve saç kurutma makinenizi de kendi çantasına yerleştirerek zamanı verimli kullanın, hayatınızı kolaylaştırın.

IKEA SKADIS ile saklama çözümünüzü kişiselleştirin. Çalışma masasına, duvara, hatta kapıya asabileceğiniz SKADIS çok amaçlı pano ile hayatınızı kolaylaştırın.

SKADIS çok amaçlı panoyu kendiniz planlayın veya size uygun hazır panolardan ilham alın. IKEA SKADIS panoyu buradan görüntüleyebilirsiniz.