Home Ofis Dekorasyonu İle Evde Çalışmak Daha Keyifli

Kendiniz için hem işlevsel hem motive edici bir çalışma alanı mı oluşturmak istiyorsunuz? İşte size home ofis dekorasyonu için öneriler. Evden çalışmanın yeni normalimiz olduğu ve ofisi evimize taşıdığımız bugünlerde kendinize küçük ama işlevsel bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz. Bazı günler çalışmak için motive olmakta zorlanabiliriz. Ancak, evdeki ofis alanınız şık görünüyorsa, size enerji veriyorsa ve üretkenliğinizi teşvik ediyorsa, kolları sıvamanın ve işe koyulmanın çok daha kolay olacağına söz veriyoruz.

Düşünün; bol güneş ışığı, canlandırıcı renkler, her şeyi derli toplu tutmak için pratik fikirler ilham verici objeler ve üzerinde çalışmak için rahat mobilyalar.

Evinizin bir köşesinde ofis ortamınızı oluşturabilmeniz için size birkaç fikir sunmak istedik.

Evinizde bir köşeyi ofise çevirin

Bu fikri uygulamak için çok geniş bir alana ihtiyacınız yok, evinizde istediğiniz bir köşeyi kendinize ayırabilirsiniz. Duvarınızı koyu bir renk ile boyayın veya duvar kağıdı kullanın. Duvara monte edeceğiniz raflar ve üzerine yerleştireceğiniz objeler ile size ilham veren bir alan yaratın. Sadelik, bu küçük ama düzenli çalışma alanınızda başarının anahtarıdır.

Home ofis alanınızı oluşturun

Yüksek işlevli, pratik bir ev ofis alanının çok büyük olması gerekmediğini giderek daha fazla benimsiyoruz. Bir yatak odası veya oturma odasının bir bölümünü kendinize ayırabilirsiniz. Şık bir çalışma masası, depolama alanını ve ve rahat bir sandalye ile ev ofisiniz hazır. İhtiyaç duyulan tek şey, kendinize ait diyebileceğiniz çalışmak, düşünmek veya bazen kendimizi en sevdiğimiz müziklerle dünyaya bir süre kapatmak için bir alan. Teşekkür ederiz kulaklıklar 🙂

Evinizde sade ve kullanışlı bir çalışma alanı için;

Tamamen beyaz ve ahşabın basit kombinasyonu uyumlu ve karmaşık olmayan bir seçimdir ve küçük bir alan için mükemmel bir çözümdür. Çalışma masanızın üstünü cam olarak seçerek ekstra bir ferahlık sağlayabilir hasır bir sandalye kullanarak şık bir dokunuş elde edebilirsiniz. Evraklarınız ve diğer temel ihtiyaçlarınız için depolama kutuları kullanarak dağınıklığı çalışma alanınızdan uzak tutabilirsiniz.


Home Ofis Dekorasyonu İpuçları

  • Masanızda saatler geçireceksiniz, alabileceğiniz en iyi sandalyeye yatırım yaptığınızdan emin olun ayrıca belinizi destekleyen bir yastık kullanmayı ihmal etmeyin.
  • Sevdiğiniz objeleri, bibloları veya oyuncaklarınızı 🙂 çalışma alanınıza taşımaktan çekinmeyin.
  • Sizi motive edecek notlar, fotoğraflar ve sözleri göz önünde tutmak için mantar panolardan ve kara tahtalardan yararlanın. Ya da IKEA SKADIS Çok Amaçlı Panodan İlham Alın! ilgili yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.
  • Raf duvarındaki koyu boya detayı ile ofis görünümünü bir araya getirerek samimiyet ve sakinlik duygusu yaratın. Sizde çalışma alanınızda duvarları değerlendirmek için ikea duvar rafları modellerine göz atın
  • Son dokunuşları doğayı evinize taşıyacak yeşil bitkilerle yapın. Bunun için Evinizin Havasını Temizleyen NASA Onaylı Bitkiler yazımızı inceleyebilirsiniz

Önceki İçerikSiyah Beyaz Ev Dekorasyonu Fikirleri
Sonraki İçerikYeni Yıl Atmosferini Evinize Taşıyın