ENZA HOME Yatak Odası Takımları

Evinizde fark yaratacak, şık görünümleri ile ön plana çıkan yatak odası takımları Enza Home mağazalarında sizleri bekliyor.

Enza Home, güven veren kalitesi ve konsept tasarımlarıyla ön plana çıkardığı yatak odası takımları göz dolduruyor.

Şık ve fonksiyonel kullanımlara sahip yatak odası takımları, evinizde ferahlığı ve kaliteyi yakalamanızı sağlıyor. İnce çizgilerin ve zarif dokunuşların kaliteyle yansıtıldığı modeller, sağlam malzemeler ve yaratıcı renk kombinasyonları ile yatak odaları için farklı bir dünya yaratıyor. Kolay temizlenen komodinleri, çizilmelere karşı dayanıklı dolapları, özgün tasarım şifonyer aynaları ve konforlu karyolaları ile ışıltılı bir bütünlük oluşturan yatak odası takımları Enza Home kalitesiyle beğenilerinize sunuyoruz.

Evinizde fark yaratacak, şık görünümleri ile ön plana çıkan yatak odası takımları Enza Home mağazalarında sizleri bekliyor.

LUCE YATAK ODASI TAKIMI

Özel altın rengi geometrik kulplara sahip dolapları ve naif tasarımıyla karşınızda Luce Yatak Odası Takımı. Naif ama dinamik tasarımına sandıklı puflar eşlik ediyor.

Luce Yatak Odası Takımı özellikleri, renk seçenekleri ve fiyat bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

DOLCE YATAK ODASI TAKIMI

Modern çizgileri ve göz alıcı tasarımıyla Dolce Yatak Odası, evinize doğal ve yalın bir zarafet katıyor. Ceviz renk ve mermer desen kombinasyonuyla dikkat çeken Dolce Yatak Odası, ahşap desenli MDF uygulamalarıyla tasarımını zenginleştiriyor. Bronz ayna detayıyla şık bir atmosfer yaratan Dolce Yatak Odası, tasarım detaylarını bazalı ve bazasız karyola alternatifleri ve 7 farklı dolap seçeneği ile tamamlıyor.

Dolce Yatak Odası Takımı özellikleri, renk seçenekleri ve fiyat bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

ASTORIA YATAK ODASI TAKIMI

Akıcı renk kombinasyonu ile çağdaş tasarıma zarif bir yorum getiren Astoria Yatak Odası, tarzı ile zamansız bir zarafet yansıtıyor. Cam kapaklı dolapları, altın rengi metal ayak ve kulp tasarımı ile etkileyici bir dekorasyon örneği sergiliyor. Astoria Yatak Odası 3 farklı dolap seçeneği ile kişisel tercihlere hitap ederken, şık ve dingin bir atmosfer yaratıyor.

Astoria Yatak Odası Takımı özellikleri, renk seçenekleri ve fiyat bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

MARENGO YATAK ODASI TAKIMI

Koyu meşe ve kahve keten renk kombinasyonu ile ahşabın doğal estetiğini yansıtan Marengo Yatak Odası, sıcak ve dingin bir atmosfer oluşturuyor. İşlevsel 7 farklı dolap alternatifi, bazalı ve bazasız karyola seçeneklerinin yanı sıra özel puf tasarımları ile dikkat çekiyor. Hasır görünümlü tasarım detayları ve minimal kulpları ile geçmişten geleceğe etkileyici bir estetik anlayışını yatak odalarına taşıyor.

Marengo Yatak Odası Takımı özellikleri, renk seçenekleri ve fiyat bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

PRAGA YATAK ODASI TAKIMI

Yalın çizgileri ve göz alıcı ayrıntılarıyla Praga Yatak Odası, çağdaş tasarıma benzersiz bir yorum getiriyor. Stone rengiyle dengelenen antik kahve profil kullanımını doğal mermer desenleri ile yücelten Praga Yatak Odası, ulaşılabilir lüksün sınırlarını yeniden çiziyor.

Praga Yatak Odası Takımı özellikleri, renk seçenekleri ve fiyat bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

OTTAVIA YATAK ODASI TAKIMI

Çoklu geometrik formların kusursuz bir ahenk yaratığı Ottavia Yatak Odası, özgün ve etkileyici bir estetik anlayışını yatak odalarına taşıyor. Altın rengi kulp tasarımıyla öne çıkan 4 farklı dolap seçeneği sunan Ottavia Yatak Odası, modern tarzı ile öne çıkıyor.

Ottavia Yatak Odası Takımı özellikleri, renk seçenekleri ve fiyat bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

VALENTE YATAK ODASI TAKIMI

Valente Yatak Odası’nın ince zevklere hitap eden detayları, dekorasyon özgürlüğü sunan kullanışlı modülleri ile yatak odanızda fark yaratmak şimdi hayal ettiğinizden çok daha kolay. Dolap kapaklarında ve şifonyerde yer alan bronz ayna sadece sizin değil, evinizin güzelliğini de yansıtacak.

Valente Yatak Odası Takımı özellikleri, renk seçenekleri ve fiyat bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

NETHA YATAK ODASI TAKIMI

Yalın ve şık tasarımı, kumaş etkisi veren koton bej yüzeyleri ve zarif detayları ile Netha Yatak Odası, çağdaş tasarım anlayışının bir örneğini yansıtıyor. Dingin ve yumuşak renk kombinasyonlarına özel tasarım metal detayların eşlik ettiği Netha Yatak Odası, 7 ayrı dolap alternatifi ve estetik makyaj masası ile dikkat çekiyor.

Netha Yatak Odası Takımı özellikleri, renk seçenekleri ve fiyat bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

VERONICA YATAK ODASI TAKIMI

Veronica Yatak Odası, huzur veren pastel tonları ve seriyle özdeşleşen gümüş rengi kulpları ile romantizm rüzgarlarını yatak odanıza getiriyor. Kullanışlı depolama alanlarına sahip modülleri, sürgülü ve kapaklı dolap seçenekleri ile Veronica Yatak Odası, Country tarzının zarafeti ile birlikte yaşamanızı sağlıyor.

Veronica Yatak Odası Takımı özellikleri, renk seçenekleri ve fiyat bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

Enza Home
Evinizde fark yaratacak, şık görünümleri ile ön plana çıkan tüm yatak odası takımlarına buradan, Enza Home satış noktalarına buradan ulaşabilirsiniz.