DOĞTAŞ Koltuk Takımları

STİL SAHİBİ EVLERE Tarz Sahibi Koltuklar... Sizi, DOĞTAŞ’ın tarz yaratan ve ilham veren dünyasına davet ediyoruz.

Doğtaş koltuk takımları tarz ustalık ister. Seçilen malzemelerden kumaşa, dikişlerden en ince çizgilere kadar tasarımın her detayında kendini gösterir. Trendleri birikimle buluşturmaktır tarz. Hatta onlara yön vermektir. Çünkü modayı herkes takip eder… Ama önemli olan takip edilmektir.

Hem dünyaya ayak uydurmak, hem de kendi dünyanı kurmaktır tarz. Bugünü yakalarken, yarına göz kırpmaktır. Beklentiler, ihtiyaçlar ve beğeniler değişir… Ama tarzın gücü değişmez. Çünkü tarz dikkat çeker, etkiler, hayranlık uyandırır. Tarz, güzel bir tasarımdan çok daha fazlasıdır. Tarz, kelimelerle tanımlanamaz ama gören herkes onu anında tanır. Çünkü…

DOĞTAŞ Koltuk Takımları

İnceleyin ev modasında neler yeni görün.

 

LOUNGE KOLTUK TAKIMI

Göz alıcı bir etki yaratmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise, Lounge koltuk takımı tam size göre… Çekici görünümü ve şık tavrıyla hayranlık uyandıran Lounge, ilham verici yaşam alanlarına davetiye çıkarıyor.

Lounge koltuk takımının modern görünümünü tamamlayan kapitone dikişler, tasarımın tüm tarzlara kusursuz bir şekilde uyum sağlamasına yardımcı oluyor.

GOLD KOLTUK TAKIMI

Hayallerin ötesinde bir estetik anlayışı, yenilikçi detaylar ve özgün tasarım… Gold koltuk takımı, şıklık ve zarafet tanımına başka bir boyut kazandırıyor, mükemmelliği en tepeye taşıyor.

Gold 3’lü koltuk, şık ve zarif bir koltuktan çok daha fazlası. Onu, misafirleriniz için konforlu bir yatağa dönüştürmek çok kolay.

COOL KOLTUK TAKIMI

Zarafetin ve şıklığın buluşması… Cool koltuk takımı, zamansız bir stilin öncülerinden. Fonksiyonelliğiyle sizi kendisine hayran bırakan Cool, günümüz trendlerinin karışımını tarzına yansıtıyor.

Cool 3’lü ve 2’li koltuk, sırt minderindeki farklı dikiş uygulamasıyla esnek kullanım imkanı sunar. Konforlu bir yatağa da dönüşebilen koltuklar, misafirlerinizi de düşünür.

SANTE KOLTUK TAKIMI

Küçük yaşam alanları için tasarlanan Sante koltuk takımı, modern çizgilerinin yanı sıra kullanışlılığıyla da tüm dikkatleri üzerine topluyor.

SOHO KOLTUK TAKIMI

Modern dünya düzenine kullanışlılığı ekleyen, çağdaş tasarım çizgilerini de kapitone detaylarla süsleyen Soho koltuk takımı, zamansız ve sınırsız bir hayali gerçeğe dönüştürüyor.

YENİLİKÇİ OLDUĞU KADAR ZARİF BİR TARZ DA YARATMAK İSTEYENLERE HİTAP EDEN SERİ, KOYU TONLARDAKİ DUVARLARLA ÇOK DAHA GÖZ ALICI GÖZÜKÜYOR.

Geniş ve rahat minderleri sayesinde konforlu oturum pozisyonu sunan Soho 2’li ve 3’lü koltuklar, opsiyonel kullanılan hareketli başlıkları sayesinde keyfinize keyif katıyor.

MANTINI KOLTUK TAKIMI

İster bohem, ister modern, ister klasik… Mantini koltuk takımı; her eve, her tarza uyan kusursuz bir seri. Günümüz küçük metrekareli evlerine de, geniş yaşam alanlarına da uyum sağlayabiliyor.

Stil Önerisi
Mantini koltuk takımıyla isterseniz duvarlarınızı günümüz canlı renklerine boyayıp, kendinizi bohem tarzın sakinleştirici etkisine bırakın; isterseniz de beyaz ya da pudra gibi açık renkler seçerek, modern tarzın sadeliğine gönderme yapın.

Mantini, rahat oturum alanı ve yumuşak sırt yastığıyla size konforun çok daha ötesini sunuyor.

VICTORIA CHESTER KOLTUK TAKIMI

Yıllara meydan okuyan Chester tarzına modern bir yorum katan Victoria Chester koltuk takımı, kaliteden ödün vermeyenleri seçkin bir yolculuğa davet ediyor.

 KAPİTONE DETAYLARI VE KIVRIMLI HATLARIYLA ÇEKİCİLİĞİNİ BİR ADIM ÖTEYE TAŞIYAN VICTORIA CHESTER, ÖZGÜN VE YENİLİKÇİ BİR TARZ YARATIYOR.

Stil Önerisi
Victoria Chester’in zarafetini öne çıkarmak için ışıltılı aksesuarlar tercih
edin. Yuvarlak aynalar ve vintage tarzda bir lambader de, koltuğunuzun şıklığına şıklık katacaktır.

VALERY KOLTUK TAKIMI

Formlar ve renkler artık daha ön planda, daha belirgin ve daha yönlendirici. Modern lüks kavramını da bu bileşenlere paralel olarak, bambaşka bir yöne doğru ilerliyor. Tasarımıyla modern lüks tarzda çizgiler sunan Valery koltuk takımı, hem renkleri hem de formuyla sofistike bir tarz da yaratıyor.

Mix&Match trendi bu yıl yeniden doğuyor. Siyah, mavi, kırmızı, pembe gibi birbiriyle zıt renkleri konbinleyerek, Valery koltuk takımınızı bu trende uyarlayabilirsiniz. Duvarlarınızı koyu renklere boyamak cesaret ister. Özellikle de lacivert, antrasit ve siyah gibi koyu tonlara… Ancak bu tonların mekana kattığı sofistike etki ve çekici görünümü, başka türlü elde edemezsiniz.

FIONA KOLTUK TAKIMI

Yalın renkler, zarif çizgiler, hayallerin ötesinde bir hayat… Fiona koltuk takımı, sizi modern dünya düzeninden çıkarıp, sessiz ve sakin bir hayale davet ediyor.

Mobilyaların devleştiği, aksesuarların olabildiğince az ve öz kullanıldığı ‘az çoktur’ felsefesi, günümüz metropollerinin olmazsa olmazı. Fiona koltuk takımının zarif hatları, kusursuz detayları ve çekici tasarımı bu felsefeye gönderme yapıyor.

Fiona, kapitone dikişleri ve heykelsi duruşuyla size benzersiz bir dünya sunuyor.

DOĞTAŞ Koltuk Takımları…
İnceleyin ev modasında neler yeni görün.

FORTE KOLTUK TAKIMI

Rafine detaylarıyla her dem mutluluk aşılayan Forte koltuk takımı, natürel tonların sakinliğini evlere taşıyor. Bu sakinlik; sıcak, samimi ve doğal yaşam alanları yaratıyor.

Forte 3’lü koltuk, hareketli sırt mekanizması ve yatak olabilme özelliği
sayesinde sadece size değil, misafirlerinize de konforu yaşatıyor.

CLARISSA KOLTUK TAKIMI

Toprak tonlarının sıcaklığıyla evinizi yenilemeye ne dersiniz? Huzurun ve dinginliğin rengi olarak bilinen toprak tonlarıyla hayat bulan Clarissa koltuk takımı, klasik tarzdan ödün vermeyenlere hitap ediyor.

Retro tarzın kendinden emin duruşunu ve rahatlığını merkezine alıp, doğanın en güzel renklerini kartelasına katan Clarissa koltuk takımı, benzersizi arayanlar için tasarlandı.

Clarissa 3’lü koltuk, rahat oturum keyfini kolay bir hareketle, dinlendirici bir yatağa dönüştürüyor.

GLORIA KOLTUK TAKIMI

Gözleriniz kapatıp, huzurlu bir ev hayal edin. Doğanın içinde, dinlendirici ve sakinleştirici… Şimdi gözlerinizi açabilirsiniz. Gloria koltuk takımı, bu huzurlu atmosferi gerçeğe dönüştürmek için tasarlandı.

Stil Önerisi
Gloria’nın rafine tasarımını açık yeşil, pudra, bej gibi sakinleştirici renk
tonlarıyla ve şeffaf aksesuarlarla kombinleyebilirsiniz.

Yatak olabilen Gloria 3’lü koltuğun marifetleri bununla da sınırlı değil; koltuğun altında geniş depolama imkanı sunan bir de baza bulunuyor.

NADIA KOLTUK TAKIMI

Daha yalın, daha doğal, daha rafine… Nadia koltuk takımı, ilhamını İskandinav tarzının dinginliğinden alıyor. Bu dinginliği de, kullanışlılık ilkeleriyle buluşturup, daha konforlu yaşam alanları yaratıyor.

PEARL KOLTUK TAKIMI

Cesur renkler, sıra dışı bir tasarım anlayışıyla buluşuyor. Pearl koltuk takımı, renkleriyle cezbederken tüm ilgiyi üzerine çekiyor. Ender bulunan dörtlü koltuk seçeneği ise tasarımın özgünlüğünü bir üst seviyeye taşıyor.

RAVENNA KOLTUK TAKIMI

Ravenna koltuk takımı, çekim gücüne hayran olacağınız bir dünya sunuyor. Kolçak detaylarındaki dikişleri ile Chester’a, formu ve yapısıyla
da retro tarzına gönderme yapan Ravenna, hem klasik hem de modern bir stil yakalamayı başarıyor. Bu sayede de, sportif-şıklık tanımına bambaşka bir boyut kazandırıyor.

Yuvarlak hatları sayesinde sakin ve dingin bir ortam yaratan Ravenna, klasik tarzın insana huzur veren sadeliğiyle, zarif detayların şıklığını buluşturuyor. Ortaya çıkan bileşen ise; dört dörtlük bir tasarım.

Stil Önerisi
Kahverengi ve yeşil dekorasyonda en çok tercih edilen renkler arasında. Özünde dinginliği ve huzur temsil eden bu renkler; kırmızı, turuncu, mavi ile birleştiğinde, çok daha çarpıcı ve gösterişli yaşam alanları yaratmanızı sağlıyor.

CARLINO KOLTUK TAKIMI

Konforu hayatınızın merkezine almaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise; bırakın Carlino günün yorgunluğunu ve stresini üzerinizden alsın.

XL formuyla geniş oturma alanı sunan, farklı kumaş seçenekleriyle de her zevke hitap eden Carlino, tarz sahibi mekanlar yaratmak için birebir.

BRISTOL CHESTER KOLTUK TAKIMI

Asil bir duruş sergileyen, görkemli bir seri; Bristol Chester koltuk takımı… Klasik tarza gönderme yapan, bunu yaparken de konforundan ödün vermeyen Bristol Chester, yaşam alanlarını lüks kavramıyla şekillendiriyor.

Klasik tarz bir tutkudur; modası asla geçmez… Bu tutkuyu kapitone dikişler ve asil bir duruş ile pekiştirmek isterseniz, Bristol Chester ile tanışma vaktiniz gelmiş demek.

PARMA KOLTUK TAKIMI

Sadelik hiç bu kadar çekici olmamıştı… Tasarımını sadelikten, şıklığını ise yumuşak geçişlerinden alan Parma koltuk takımı, içinden çıkmak istemeyeceğiniz sımsıcak bir yaşam alanı vadediyor.

Serinin şıklığını tamamlayan Parma berjer, rahat oturma pozisyonu ve yumuşak minderleri sayesinde yoğun geçen bir günün sonunda vazgeçilmeziniz olacak.

SIENTO KOLTUK TAKIMI

Modern tarzın en güzel yansıması; Siento koltuk takımı. Sade, yalın, düz… Abartısız ve kalabalıktan uzak. Sizin için konforlu bir dost, misafirleriniz için keyifli bir oturma deneyimi.

NOBLE KOLTUK TAKIMI

Biraz nostaljik, biraz klasik, biraz da modern… Noble koltuk takımı, her zevke uyum sağlayabilen karakteristik bir seri. Kahve ve hardal sarısının sıcaklığıyla birleşen formu her ne kadar onu yumuşatsa da, dinamik ve kendine güvenli bir tarza da sahip.

MABELLA KOLTUK TAKIMI

Mabella koltuk takımı, bahar dallarının en güzel çiçeklerinden yayılan kokularını evlere taşıyıp, sadeliği ve saflığı içeriye çağırıyor. Hem modern, hem country hem de klasik tarza mükemmel bir şekilde uyum sağlayabilen Mabella, evinizi çiçek bahçesine dönüştürüyor.

LOFT KOLTUK TAKIMI

Loft koltuk takımı doğallığı öne çıkaran, yalın bir tasarıma sahip. Onu keyifli kılansa sadeliğine rağmen, rahat ve konforlu yapısı. Kırmızı, lacivert, mavi ve yeşil gibi tonlara çok yakışan tasarım, yalınlığıyla İskandinav tarzına da gönderme yapıyor.

FANTASTIC KOLTUK TAKIMI

Fantastic koltuk takımının ana fikri rahatlık üzerine kurulu. O, herkesten ve her şeyden farklı… Dinamizmi, cesur ve yenilikçi bir tarzla stilize ederken, merkezine de konforu alıyor.

Mottolardan ve dekorasyon trendlerinden sıyrılıp rahatlığa öncelik verenlere hitap eden Fantastic koltuk takımı, puf gibi işlevsel parçalara da sahip. Serinin 3’lü koltuğu da, konforlu bir yatak olma özelliği sunuyor.

MARVIN KOLTUK TAKIMI

Dar alanlar da şık bir tasarımı hak eder. Marvin koltuk takımı, konforu ve kullanışlılığı buluşturup, deyim yerinde ise küçük bir dev olarak karşımıza çıkıyor.

Kolayca açılan ve genişçe bir yatak olan Marvin 3’lü koltuk, küçük metrekareli yaşam alanları için ideal bir çözüm.

Önceki İçerikYılın Rengi 2019 Ev Dekorasyonunda Mercan Rengi
Sonraki İçerikİçinizi Isıtan Mevsim Çayı