Dekorasyonun Sihirli Değneği Dekoratif Yastıklar

Ev Dekorasyonunda Dekoratif Yastıklar Kullanarak Standart Bir Alanı Olağanüstü Hale Dönüştürün.

Evinizde yeni bir görünüm için dekoratif yastıklar kullanın.
Dekoratif yastıklarla harikalar yaratabilirsiniz. Yumuşak yastıklarla rahat hissederken seçtiğiniz renkler ve desenler tarzınızı ortaya çıkarır. Evinizde hızlı bir değişikliğe ihtiyaç duyduğunuzda yeni dekoratif yastıklar alarak veya yastık kılıflarını değiştirerek motivasyonunuzu arttırabilirsiniz.

Ev dekorasyonunda dekoratif yastıklar kullanarak standart bir alanı olağanüstü hale getirebilir, rahatlatıcı bir vahaya dönüştürebilirsiniz. Sadece konforu ve rahatlığı arttırmakla kalmaz, aynı zamanda tarzınızı yansıtarak size özel alanlar oluşturabilirsiniz. Bir odaya heyecan verici bir renk katmak, ev dekorasyonunuzu yükseltmek ya da cesur desenler getirmek isteyip istemediğinize karar verebilmeniz için size yardımcı olabileceğini düşündüğümüz seçkin dekoratif yastık stillerinden bir galeri oluşturduk.

“Evinize yeni bir soluk katmak için yastıklarınızı değiştirerek işe başlayabilirsiniz. Bu hem pratik hem de ucuz bir yöntem. Mekana kişisel bir dokunuş yüklemek için ise kültürel sembollerin ve duyulara hitap eden dokuların izini sürün.”
Hans Blomquist

Ikea, H&M Home, Marks&Spencer, John Lewis, West Elm, Bloomingdales gibi markaların eşsiz mizansenlerinin yaratıcısı, dekorasyon stilisti Hans Blomquist bu bahar eve daha çok ışık katmak için açık renklere ağırlık vermek gerektiğini, kültürel motiflerin ve geleneksel el işçiliğinin ev tekstillerinde kendini göstereceğini söylüyor.

PERA BULVARI
Dekoratif Yastık Modellerini İnceleyin…
www.perabulvari.com

Bir önceki yazımız; Renkli Çocuk Odası Fikirleri başlıklı yazımızı inceleyin. Çocuk Odası Dekorasyonu için ilham alın.

Önceki İçerikDahilerin Yöntemi: Kısa Uyku Micro-Nap
Sonraki İçerikENZA HOME Yatak Odası Takımları