Dekoratif Açık Raf Modelleri

Dekorasyonda Açık Raf Modelleri Nasıl Uygulanır?

Açık raf modelleri doğru uygulandığında, açık raflarla ilgili rahatlatıcı ve estetik açıdan hoş bir şey var. Bu uygulamanın ev dekorasyonunda bir süredir moda olması şaşırtıcı değil ve herhangi bir yavaşlama belirtisi de göstermiyor. Evinizi dekore derken açık raf kullanmak istiyorsanız, şansınız yaver gidiyor. Sizin için, en eşsiz açık raf uygulamalarını ve bunları evinizde nasıl uygulamanız gerektiğiyle ilgili bazı ipuçları hazırladık. Size uygun bir stil bulmak için devam edin.

Dekorasyonda Açık Raf Modelleri Nasıl Uygulanır?
Açık raflar basit görünebilir, aslında uygulamak oldukça zordur. Bunu göz önünde bulundurarak, bu görünümü kendi evinizde uygulamanıza yardımcı olmak için dört ipucu topladık.

Basitleştirin: Raf açmak için gelince, daha az daha fazla olur. Ekranınızı çıplak temellere göre düzenleyin, böylece raflarınız aşırı dolmaz.

Renk Uyumu: Her şeyden önce raflarınızın uyumlu görünmesi önemlidir. Raflarınızda birleşik bir renk düzenine uyan ögeler kullanın.

Yükseklikleri Değişken: Dekorasyonda boyut hissi vermek için raflarınızı farklı açı ve yükseklikte kullanın. Bu hissi raflarınızın üzerinde kullandığınız eşyaların yükseklikleri ile de sağlayabilirsiniz.

Düzenli, Temiz Uyumlu: Raf ve ürünleriniz bir araya getirdikten sonra, temiz ve düzenli olduğundan emin olun. Bu durumda düzensiz yada uyumsuz bir ürün bütün görünümünü bozabilir.

Size ilham olacak açık raf modellerine göz atın..